PONDĚLÍ - SOBOTA

15:00 - 24:00 - ?

PROGRAM 

                                     

       


KVĚTEN


                                                                                                                  

PO 13.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                      16:20 USA - SLOVENSKO                                                                                                            20:20 ŠVÝCARSKO - ČESKO

UT 14.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                      16:20 DÁNSKO - NORSKO                                                                                                    20:20 KANADA - RAKOUSKO 

ST 15.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                        16:20 ČESKO - DÁNSKO                                                                                                                20:20 SLOVENSKO - POLSKO

ČT 16.05. 20:00                                                                                                                            PIETRO FALCONE 

HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                                      16:20 FINSKO - RAKOUSKO                                                                                                          20:20 KANADA - NORSKO 

PÁ 17.05. 20:00
AS THE SUN FALLS/ metal - FIN, ERELEY - CZ, EPADUN - CZ

SO 18.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                    16:20 KANADA - FINSKO                                                                                                          20:20 ČESKO - VELKÁ BRITANIE

PO 20.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                      16:20 ŠVÉDSKO - FRANCIE /bez zvuku                                                                                      20:20 FINSKO - DANSKO /bez zvuku

ÚT 21.05. HOKEJ NA PLÁTNĚ                                                                                                      16:20 KANADA - ČESKO                                                                                                                20:20 ŠVÉDSKO - SLOVENSKO

ČT 30.05. 20:00                                                                                                                        PIETRO FALCONE

PÁ 31.05. 20:00 200,-                                                                                                              SYMMERYA

ČERVEN


SO 01.06. 20:00  200,-                                                                                                                VARKOCZ  

PÁ 07.06.  20:00  150,-                                                                                                                PUNK unplugged VOL.1                                                                                                          ZBYTKY SLUCHU!, TOM  IS, FILÁČ, ŇU ŇU

ČT 13.06. 20:00                                                                                                                              PIETRO FALCONE

PÁ 14.06. 20:00 150,-                                                                                                              GRILKO 

SO 22.06. 20:00 150,-                                                                                                BLUESROCK COMPANY                                                                                                                              


ZÁŘÍ

SO 21.09.  20:00                                                                                                                          ATOMIC WARDEAD


ŘÍJEN

SO 12.10.  20:00  200,-/250,-                                                                                                      OCELOT, WITCH HAMMER

NE 13.10. 20:00 150,-                                                                                                                    RITES OF TRANSCENDENCE EUROPEAN TOUR 2024                                            OBSCURA QALMA & support

PÁ 18.10. 20:00                                                                                                                          PETR MALÝ & PIETRO FALCONE

SO 19.10. 20:00 REZERVACE


LISTOPAD

PÁ 01.11. 20:00 REZERVACE

NE 03.11. 20:00 200,-                                                                                                                  DYMNA LOTVA/post black-doom metal - PL

SO 09.11. 20:00 250,-/300,-

#ČERNÁ

PÁ 15.11. 20:00 REZERVACE

PÁ 22.11. 20:00 200,-                                                                                                            HURRICANE OF SATURN 

PÁ 29.11. 20:00 150,-                                                                                                          ABUSED & NEGLECTED


PROSINEC

PÁ 06.12. 20:00 400,-                                                                                                                    EU ALBUM TOUR'24                                                                                                                 OH HIROSHIMA/metal - SWE 

SO 14.12. 20:00 270.-/300.-                                                                                                    MILOŠ "DODO" DOLEŽAL