PONDĚLÍ - SOBOTA

15:00 - 24:00 - ?

PROGRAM 

                                     


ÚNOR



PÁ 23.02. 20:00 150,-
MORTIFY, PERSONAL SIGNET, LAVINA/metal - SRBSKO

SO 24.02. 20:00 200,-                                                                                                    BELLY ERROR, PRASELIZER, TOP SEKRET

ČT 29.02. 20:00                                                                                                                    Pietro FALCONE & Spol. - PŘESTUPNÁ  PARTY/ZASE PO 4 LETECH



BŘEZEN

PÁ 01.03. 20:00 150,-
ZYLWAR (Brno), FREE FALL (UH), VOLUME (SK)

SO 02.03. 20:00 150,-
FORTUAN, MEAN DADDIES

PÁ 08.03. 20:00 150,-
BSB BRNO

SO 09.03. 20:00 200,-                                                                                                                      HEFFRON KLUB TOUR 2024                                                                                            HLAHOL , ALDABRA

ST 13.03. 20:00 150,-
ADAM BOMB - GUITAR IN FIRE/hard & heavy - USA

PÁ 15.03. 20:00 150,-                                                                                              KRAHOŠ/rock - RAJHRAD, HUBERTUS/folkcountryrock - PATEŘÍN

SO 16.03. 20:00 450,-/500,-
GEBURSTAG IN BRÜNN 2024:

S.D.I., MELANCHOLY PESSIMISM, GÖTTERDÄMMERUNG

PÁ 22.03. 20:00 150,-
THE LEGACY tribute IRON MAIDEN / heavy metal - PL

PÁ 23.03. 20:00 150,-                                                                                                        ATROX TRAUMA/thrash-death - HUNGARY

PO 25.03. 20:00 180,-                                                                                                                      ACID SNOT/ melodic punk - ES


DUBEN

PÁ 05.04. 20:00  200,-
HEATHEN CONVENTION 2024 BRNO                                                          ODRAEDIR/pagan metal - PRAHA, WINDS of YORE/pagan death metal - OSTRAVA, POLUDNICA/pagan folk metal - TRENČÍN, SK

SO 06.04. 20:00 150,-                                                                                            DRUMMING SOUL - bubenická show + DIVERGENCE

PÁ 12.04. 20:00  150,-                                                                                                                    SUGESCE + 13 STEPS TO HELL 

SO 13.04. 20:00 250,-                                                                                                SANDONORIKO, TRIDIAN, IMORTELA

PÁ 19.04. 20:00 150,-                                                                                                              The MRAŽÁK, SOUPERMAN

SO 20.04. 20:00 150,-                                                                                                                 BULLETPROOF PUPPETS

PÁ 26.04. 20:00                                                                                                                          ABRAXAS, LIDOPOP

SO 27.04 20:00 150,-                                                                                                      TYRŠOVA SPOLEČNOST, F KLETZI

ÚT 30.04. 20:00 250,-                                                                                                            D.O.P./HC & thrash metal, ZODIAC/death metal, PROJECT XHC & thrash metal, THE LAST BOY SCOUT/punk       


KVĚTEN

PÁ 03.05 20:00                                                                                                                              NA POSLEDNÍ CHVÍLI/pop rock, MĚKÝ MOZEK/punk

SO 04.05. 20:00 300,-                                                                                                    SURGERY

PÁ 10.05. 20:00                                                                                                                    rezervace

SO 11.05. 20:00
ROMY a ELTAIN

PÁ 17.05. 20:00
REZERVACE

ČERVEN


SO 01.06. 20:00 150,-                                                  VARKOCZ/chuligánský folklor - SK


ZÁŘÍ

SO 21.09.  20:00                                                                                                                          ATOMIC WARDEAD


ŘÍJEN

PÁ 18.10.  20:00                                                                                                                          PETR MALÝ & PIETRO FALCONE


LISTOPAD

PÁ 01.11. 20:00 REZERVACE

PÁ 15.011. 20:00 REZERVACE