PO - ČT : 15:00 - 22:00 ?

SO : 15:00 - 01:00 ?

PROGRAM


SRPEN


PÁ 05.08.                                                                                                                                                      Jack's FRIDAY - panák Jacka za "půlku" 

ST 10.08.  20:00   200,-
ADAM BOMB/USA - kytarová pecka z ameriky

ČT 11.08.  20:00   free                                                                                                                               ANDIE - příjemné akustické odreagování pro letní večer

SO 13.08.  20:00  150,-                                                                                                                                   NASAL DROPS/BRNO, STAROSTOVI MUŽI 

SO 20.08.  19:00   150,-                                                                                                                       RENTGEN - narozeninový koncert

PO 22.08.  20:00   200,-                                                                                                                 CICONIA/SPAIN - post-metal

PÁ 26.8.  20:00   100,-                                                                                                                                  THE OUTROVERTS

SO 27.8.  20:00   150,-                                                                                                                             PKCUPE - JIRKOVI "NARGLE"

ZÁŘÍ


PÁ 02.09.  20:00   150,-                                                                                                                             Tomáš "SATE" HYLŠ - něco, co jste u nás ještě neslyšeli...ale je to fakt DOBRÝ

ST 07.09.  20:00                                                                                                                          AFTERPARTY PO MEZINÁRODNÍ KONFERENCI METAL AND RELIGION + SLAVES OF PASSIONSO

PÁ 16.9.  20:00   150,-                                                                                                                            DONOR

SO 17.09.  20:00   200,-                                                                                                                                DEEPER YOU/AT

PÁ 23.09.  20:00  150,-                                                                                                                                   U-73 Jardy TOMKA - výborný underground z Ůstí

SO 24.09. 20:00 

AKCE MEDVĚD                                                                                                                                                

ST 28.09.  20:00   500,-                                                                                                                           Tomáš ORTEL/KARLOS - AKUSTICKY

ČT 29.09.  20:00   200,-                                                                                                                       AMERICAN HITMEN/USA

PÁ 30.09.  20:00   150,-                                                                                                                                      OCELOT

ŘÍJEN


SO 01.10.  20:00  200,-                                                                                                                        NAHOŘE BEZ, NEVHODNÉ LOUTKY, PŘÍSUN POVOLEN

PÁ 14.10.  20:00   250,-                                                                                                                            PIRATES OF THE PUBS, MORAVIAN BASTARDS

ČT 20.10.  20:00   200,-                                                                                                                                    JAN BURIAN - PÍSŇOVÝ KONCERT ,,EKOLOGIE DUŠE,,

SO 22.10.  20:00   150,-                                                                                                                   KAŠPAROVA KRÁVA


LISTOPAD


PÁ 18.11.  20:00   150,-                                                                                                                                        LUDVÍK XXI(ex-M.D.T) & K-3 & hosté) GROG, DELORTH, PAPAKULT, SICKDAYS.                            Moderátor Luděk SAVANA URBÁNEK

SO 19.11.  20.00   200,-                                                                                                             ALDABRA/BRNO, RISSLA

PÁ 25.11.  20:00  200,-                                                                                                                         MADNESS of FEAR/BRNO, PYROMANN/ČESKÉ BUDĚJOVICE, HIDEN in THE BASEMENT/LT