KONCERTY

KLUB otevřen od 17 hodin do 4:30, KONCERTY pondělí až sobota od 19:30, HRACÍ ČAS do půlnoci

LEDEN 2019

PÁ 18.1.

PÁTEK PRO PAMĚTNÍKY – část 2.

MARATON HONZY ZEMANA

Projekce na plátně – další 3 díly kultovné série:

4. díl rok 1947 – Rubínové kříže
5. díl rok 1948 – Hon na lišku
6. díl rok 1949 – Bestie

VSTUP: 50,-


SO 19.1.

XI. MOTOPLES MTT aneb zimní průplach trubek

Zahraje kapel EUPHORIA a NaKlid

VSTUP: 100,-


ST 23.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Meanwhile in Space vs. Over Memories

VSTUP: 50,-


ČT 24.1.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-


PÁ 25.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

ENABLE

VSTUP: 50,-


SO 26.1.

TONAL CONSTRUCT (progresive rock metal / Brno)

EDAIN (progresive rock metal / Brno)

PERSONAL SIGNET (progresive rock metal / Mohelnice)

VSTUP: 120,-


ST 30.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Dirty Way vs. Z3

VSTUP: 50,-


ČT 31.1.

Ivo SPYDER Křižan – rock, pop, blues, R&B…

VSTUP: 50,-


ÚNOR 2019

PÁ 1.2.

BIGBOSS NAROZKY


PO 4.2.

CHRISTIAN DOBREV – (kytarista, muzikant, skladatel / Bulharsko)

VSTUP: 100,-


ST 6.2.

BLUE DEATH IN ROCK HELL M13

OPANUJ ZŘÍZENCE (death metal punk rock folk country / Brno)

TVŮJ DĚDEK TD (punk rock)

VSTUP: 100,-


ČT 14.2.

PIETRO FALCONE


PÁ 15.2.

TRIUM PARTIUM  METALUM

POWER 5 (metal / Brumov)

EUFORY (heavy metal / Martin)

IRONBOUND

VSTUP: 130,-


SO 16.2.

FOLTOST (metalcore / Brno)

PLASTICOCEAN (metal / Maďarsko)

VSTUP: 120,-


ST 20.2.

BITVA KAPEL 2018/2019

Masařka 03 vs. Něco si přej

VSTUP: 50,-


ČT 21.2.

SPYDER – rock, pop, blues, R&B, originals

VSTUP: 50,-


PÁ 22.2.

DONOR (heavy metal / Vsetín)

G.O.C. (alternative rock / Zlín)

VSTUP: 120,-


SO 23.2.

SERWATT (sex core / Brno)


ST 27.2.

BITVA KAPEL 2018/2019


ČT 28.2.

PIETRO FALCONE

VSTUP: 50,-


BŘEZEN 2019

ST 6.3.

BITVA KAPEL 2018/2019


ČT 7.3.

JOHNNY CASH REVIVAL a hosté


SO 9.3.

DRAGON (rock alternative / Lanškroun)


ST 13.3.

BITVA KAPEL FINÁLE


SO 16.3.

OCELOT (metal rock´n´roll / CZ)


SO 23.3.

KOWALL COMPANY (rock pop / Přerov)

NĚCOMEZI (ska rock / Prostějov / Brno)

VSTUP: 100,-


PO 25.3.

BLACK OLIVES (alternative rock / UK)


SO 30.3.

UNHOLY TOUR 2019

AWRIZIS (groove death core / Havířov)

DOOMAS (doom gothic / Nová Baňa)

DYSANGELIUM (death – metal / Pardubice)

SIX DEGREES OF SEPARATION (metal – soul / Ludkovice)


DUBEN 2019

PO 15.4.

SCARCROW (hard rock / Německo)


ST 17.4.

VILDA ČOK & BYPASS

ALDABRA


PÁ 19.4.

Rocková zábava a Georgeovy narozeniny

ALROX (rock / Brno)

LORETTA (rock metal / Brno)

VSTUP: 100,-


SO 20.4.

EXTREME AGGRESSION THRASH 4.

GÖTTERDÄMMERUNG (funeral thrash / Brno)

DEATH ON ARRIVAL (thrash metal / Blansko)

SCABBARD (metal / Zlín)

VSTUP: 100,-


PÁ 26.4.

REZERVACE


SO 27.4.

BREAK IT DOWN (alternative metal Bratislava / Brno)

ALL YOUR SORROWS (metalcore / Rakousko)


ÚT 30.4.

ROOT


KVĚTEN 2019

ÚT 14.5.

ED PHILIPS AND MEMPHIS PATROL (rockabilly / Maďarsko)

SONNY AND HIS WILD COWS (rhythm and blues / Maďarsko)


SO 18.5.

SIXTH DIMENSION (thrash metal / Most, Teplice)

TYSON (melodic thrash metal / Kiel)

BLINDGÄNGER (metal hc punk / Lipsko)


ČERVENEC 2019

PÁ 26.7.

BUCO SLAVÍ NAROZKY!

BLOODY MARY (punk rock / Brno)

BIBLBROXX (punk / Brno)

V.P.V. (punk / Bystřice pod Hostýnem)

KUDLA V ZÁDECH (punk / Boskovice)

VSTUP: 100,-