KONCERTY

KLUB otevřen od 17 hodin do 4:30, KONCERTY pondělí až sobota od 19:30, HRACÍ ČAS do půlnoci

PROSINEC 2018

ST 19.12.

Bitva kapel přesunuta na 20.2. 2019

NĚCO SI PŘEJ (rock and roll / Brno)

TRYOMUSIC (alternative funk rock)

VSTUP: 100,-

ČT 20.12.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-

PÁ 21.12.

EUPHORIA

BAST (metal / Brno)

PANTHENOL (rock punk / Tišnov)

VSTUP: 50,-

PO 24.12.

VÁNOCE V m13 rock hell

OTEVŘENO OD 21 h

VSTUP: 50,-

ÚT 25.12.

ZAVŘENO!

ST 26.12.

ZAVŘENO!

ČT 27.12.

IVO SPYDER KŘIŽAN

VSTUP: 50,-

PO 31.12.

SILVESTR V m13 rock hell

OTEVŘENO OD 18 h

Silvestrovská párty 2018/2019 v nových prostorách m13 rock hell.
I letos můžete poslední den v roce oslavit u nás.

Nabízíme tři druhy vstupenek:
– žlutá 700 Kč
– modrá 1.500 Kč
– červená 2.500 Kč

Občerstvení v podobě švédského stolu
Půlnoční přípitek

REZERVACE PŘIJÍMÁME OSOBNĚ KAŽDÝ DEN V KLUBU NA BARU! INFORMACE: m13klub@seznam.cz, tel.: 720 992 575

ÚT 1.1.

ZAVŘENO!

LEDEN 2019

ST 9.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Timur vs. U-73 Jardy Tomka

VSTUP: 50,-

ČT 10.1.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-

PÁ 11.1.

PUNKOVEJ RACHOT

ZÁKON SCHVÁLNOSTI! (punk rock / Brno)

VPV (punk / Bystřice pod Hostýnem)

ANTIKONCEPCE (punk rock / Brno)

GLEJT (punk / Dubňany)

VSTUP: 120,-

ST 16.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Enable vs. Wrak

VSTUP: 50,-

ČT 17.1.

Ivo SPYDER Křižan

VSTUP: 50,-

PÁ 18.1.

FROZEN CLOUDS (metalcore/hardcore / Turkey)

KORA WINTER (metalcore / Germany)

KODNN (two man band / Brno)

VERTIKAL (post/metal / Brno)

VSTUP: 150,-/6 Euro

SO 19.1.

MOTOPLES

ST 23.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Meanwhile in Space vs. Over Memories

VSTUP: 50,-

ČT 24.1.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-

SO 26.1.

TONAL CONSTRUCT (progressive rock metal / Brno)

PERSONAL SIGNET (progressive rock metal)

EDAIN (instrumental progressive / Brno)

ST 30.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Dirty Way vs. Z3

VSTUP: 50,-

ČT 31.1.

Ivo SPYDER Křižan

VSTUP: 50,-

ÚNOR 2019

ST 4.2.

CHRISTIAN DOBREV – (kytarista, muzikant, skladatel / Bulharsko)

VSTUP: 100,-

PÁ 6.2.

OPANUJ ZŘÍZENCE

PÁ 15.2.

POWER 5 (metal / Brumov)

EUFORY (heavy metal / Martin)

IRONBOUND

SO 16.2.

PLASTICOCEAN (metal / Maďarsko)

ST 20.2.

BITVA KAPEL 2018/2019

Masařka 03 vs. Něco si přej

VSTUP: 50,-

PÁ 22.2.

DONOR (heavy metal / Vsetín)

SO 23.2.

SERWATT (sex core / Brno)

ST 27.2.

BITVA KAPEL 2018/2019

VSTUP: 50,-

BŘEZEN 2019

SO 9.3.

DRAGON (rock alternative / Lanškroun)

ST 13.3.

BITVA KAPEL FINÁLE

SO 16.3.

OCELOT (metal rock´n´roll / CZ)

PO 25.3.

BLACK OLIVES (alternative rock / UK)

ST 27.3.

LOOKIN´UP (hardcore / Nový Zéland)

SO 30.3.

UNHOLY TOUR 2019

AWRIZIS (groove death core / Havířov)

DOOMAS (doom gothic / Nová Baňa)

DYSANGELIUM (death – metal / Pardubice)

SIX DEGREES OF SEPARATION (metal – soul / Ludkovice)

DUBEN 2019

PO 15.4.

SCARCROW (hard rock / Německo)

PÁ 19.4.

Rocková zábava a Georgeovy narozeniny

ALROX (rock / Brno)

LORETTA (rock metal / Brno)

VSTUP: 100,-

SO 20.4.

EXTREME AGGRESSION THRASH 4.

GÖTTERDÄMMERUNG (funeral thrash / Brno)

PÁ 26.4.

REZERVACE

SO 27.4.

BREAK IT DOWN (alternative metal Bratislava / Brno)

ALL YOUR SORROWS (metalcore / Rakousko)

KVĚTEN 2019

ÚT 14.5.

ED PHILIPS AND MEMPHIS PATROL (rockabilly / Maďarsko)

SONNY AND HIS WILD COWS (rhythm and blues / Maďarsko)

ČERVENEC 2019

PÁ 26.7.

BLOODY MARY (punk rock / Brno)

BIBLBROXX (punk / Brno)

V.P.V. (punk / Bystřice pod Hostýnem)

KUDLA V ZÁDECH (punk / Boskovice)

VSTUP: 100,-