KONCERTY

KLUB otevřen od 17 hodin do 5 do rána, KONCERTY pondělí až sobota od 19:30, HRACÍ ČAS do půlnoci

LISTOPAD 2018

PÁ 16.11.

JOYS (shock´n´roll)

TERALODON (metal / CZ)

FANTOM (rock / Milevsko)

VSTUP: 100,-

SO 17.11.

OCELOT (metal rock´n´roll / Znojmo)

VSTUP: 100,-

ST 21.11.

BITVA KAPEL 2018/2019

Broug  vs. Dics Pics for Valentine

VSTUP: 50,-

ČT 22.11.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-

SO 24.11.

ALDABRA (hard rock / Brno)

THE POSERS

VSTUP: 100,-

ST 28.11.

BITVA KAPEL 2018/2019

Black Nail vs. Demodex

VSTUP: 50,-

PÁ 30.11.

LTT

KNIGHTMARE (heavy metal)

RESERVOAR DOGZ (hard rock / Brno)

PROSINEC 2018

SO 1.12.

FALAFEL (indie rock / Poděbrady)

BARBORA (šanson pop)

TORRAX

VSTUP: 100,-

ST 5.12.

MIKULÁŠ JUDAS ROZDÁVÁ DÁRKY

VSTUP: 50,-

ČT 6.12.

PIETRO FALCONE one man show

PÁ 7.12.

TIMUR (rock / Brno)

VSTUP: 50,-

SO 8.12.

KONCERT + NAROZENINY

ST 12.12.

BITVA KAPEL 2018/2019

NüDrive vs. Where are We know

VSTUP: 50,-

ČT 13.12.

ZETÖR (thrash´n´roll / Brno)

PÁ 14.12.

BIXLEY (rock / Brno)

ST 19.12.

BITVA KAPEL 2018/2019

Masařka 03 vs. Něco si přej

VSTUP: 50,-

ČT 20.12.

PIETRO FALCONE one man show

VSTUP: 50,-

PÁ 21.12.

EUPHORIA

BAST (metal / Brno)

VSTUP: 50,-

PO 24.12.

VÁNOCE V m13 rock hell

OTEVŘENO OD 21 h

ÚT 25.12.

ZAVŘENO

ST 26.12.

ZAVŘENO

PO 31.12.

SILVESTR V m13 rock hell

OTEVŘENO OD 18 h

LEDEN 2019

ST 9.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Timur vs. U-73 Jardy Tomka

VSTUP: 50,-

ST 16.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Enable vs. Wrak

VSTUP: 50,-

ST 23.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Meanwhile in Space vs. Over Memories

VSTUP: 50,-

SO 26.1.

TONAL CONSTRUCT (progressive rock metal / Brno)

PERSONAL SIGNET (progressive rock – metal)

EDAIN (instrumental progressive / Brno)

ST 30.1.

BITVA KAPEL 2018/2019

Dirty Way vs. Z3

VSTUP: 50,-

ÚNOR 2019

ST 6.2.

BITVA KAPEL 2018/2019

VSTUP: 50,-

ST 13.2.

BITVA KAPEL 2018/2019

VSTUP: 50,-

PÁ 15.2.

POWER 5 (metal / Brumov)

EUFORY (heavy metal / Martin)

IRONBOUND

SO 16.2.

PLASTICOCEAN (metal / Maďarsko)

BŘEZEN 2019

SO 9.3.

DRAGON (rock – alternative / Lanškroun)

PO 25.3.

BLACK OLIVES (alternative rock / UK)

SO 30.3.

UNHOLY TOUR 2019

AWRIZIS (groove death core / Havířov)

DOOMAS (doom – gothic / Nová Baňa)

DYSANGELIUM (death – metal / Pardubice)

SIX DEGREES OF SEPARATION (metal – soul / Ludkovice)

DUBEN 2019

PO 15.4.

SCARCROW (hard rock / Německo)

SO 20.4.

EXTREME AGGRESSION THRASH 4.

GÖTTERDÄMMERUNG (funeral thrash / Brno)

SO 27.4.

DONOR (heavy-metal / Vsetín)

KVĚTEN 2019

ÚT 14.5.

ED PHILIPS AND MEMPHIS PATROL (rockabilly / Maďarsko)

SONNY AND HIS WILD COWS (rhythm and blues / Maďarsko)